Robert Jitaru, locul al 5-lea la Campionatul European de box seniori
2024-04-16
CSM Braila a organizat ireprosabil Cupa Romaniei la box pentru cadeti
2024-04-15
Cupa Romaniei la box cadeti. Victorii inainte de limita obtinute de sportivii de la CSM Braila
STIRI
2024-04-04 Box
Braila este capitala boxului in perioada 8-14 aprilie
2024-02-16 Judo
Judoka de la CSM Braila, pe podium la Memorialul "Neculai Tigva"
2024-04-03 Ciclism
Copiii fostului campion national Dan George Hianu, Bianca si Eric, fac performanta pentru CSM Br?ila
IN Categoria Box 2024-04-29
Clubul Sportiv Municipal Braila a avut un pugilist in lotul national de box seniori la Campionatul European care a avut loc la Belgrad, este vorba despre Robert Jitaru.
IN Categoria Box 2024-04-16
Prima competitie oficiala de box din 2024 organizata la Braila, Cupa Romaniei la cadeti, a fost o reusita din toate punctele de vedere, atat din punct de vedere al organizarii, care a fost ireprosabila, cat si din punct de vedere al "tolbei" cu premii, 5 la numar, mai precis 3 medalii de aur si 2 de bronz.
IN Categoria Box 2024-04-15
In cea de-a doua zi a Cupei Romaniei la box si a Concursului national de box au urcat in ring si trei pugilisti braileni.